Pohled na obedujúcich lidí Grafický prvek
Ikona

Oběd je jen začátek

Jako předkrm úsměv našich zaměstnanců. Jako hlavní chod poctivě připravená jídla bez chemických přísad a potravinových náhražek v menu, ze kterého si vybere milovník gastronomické klasiky i moderních a trendů. A jako dezert příjemné prostředí, kde člověk nabere síly do další práce. Naše služba má spoustu ingrediencí a samotným jídlem jen začíná. Co všechno obnáší?

Svíčková s houskovým knedlíkem

Nejen obědy

Zajistíme vám snídaně, večeře nebo catering pro vaše akce a návštěvy. K tomu salátové a teplé bary pro ty, kteří si hlídají, co jejich jídelníček obsahuje, i dezerty pro ty, kteří si svůj pracovní den bez trochy sladkého dopingu nedovedou představit. Oběd nebo večeře v pracovní době mají být momenty oddychu a radosti a my k tomu dodáváme všechny přísady.

Podle vašich potřeb

Někde se staráme o tisíce lidé hlavně v obědové špičce, jinde zajišťujeme téměř kontinuální stravování ve vícesměnných provozech. Řekněte nám, jak vaše firma funguje, a my navrhneme, jak naši službu nastavit, aby byli zaměstnanci spokojení. Vy tak budete mít prostor věnovat se výrobě a byznysu.

Napříč odvětvími

Za třicet let existence firmy jsme toho vypozorovali hodně. Víte, že lidem v automobilovém průmyslu chutná něco jiného než v elektrárnách? A že už dávno neplatí, že na saláty chodí jen lidé z kanceláří? My ano. Působíme v energetice, výrobních závodech i u technologických gigantů a víme, co kdo potřebuje.

Guláš na talíři

Pro masožravce i alergiky, guláš i kuskus

Chutě a potřeby hostů ještě nikdy nebyly tak různorodé. V klasických restauracích si dnes můžete dát jídla z celého světa, tak proč ne na obědě na pracovišti? Umíme uspokojit všechny možné chutě.

Jídlo jako zážitek

Myslíme na oživení. Když jsou na trzích jahody nebo chřest, naservírujeme vám je k obědu také. Zařazujeme sezónní suroviny a do jednotlivých kuchyní příležitostně zveme známé kuchařské profesionály, aby naše služba nikdy nezevšedněla.

I bez kuchyně

Rádi vám pomůžeme s vybavením kuchyně a poradíme, na jakých technologiích by měla stavět, aby měli kuchaři práci co nejjednodušší a výsledky chutnaly co nejlépe. Pokud ale nezbylo místo, umíme jídlo i dovážet a připravit ho k výdeji v nejlepší možné kvalitě.

Dotovaná jídla

Cenovou kalkulaci jídel vytváříme po dohodě s vámi. Zaměstnancům můžete nabídnout až pět pokrmů a dvě polévky s dotací a cenovým zafixováním.