Dolaďování jídla Grafický prvek
Ikona

5 znaků poctivé restaurace

Jako předkrm úsměv našich zaměstnanců. Jako hlavní chod poctivě připravená jídla bez chemických přísad a potravinových náhražek v menu, ze kterého si vybere milovník gastronomické klasiky i moderních a trendů. A jako dezert příjemné prostředí, kde člověk nabere síly do další práce. Naše služba má spoustu ingrediencí a samotným jídlem jen začíná. Co všechno obnáší?

1

Komunikujeme

Chutnalo vám? Tahle otázka pro nás není jen zdvořilostní, opravdu nás to zajímá. Proto sbíráme zpětnou vazbu od hostů i od klienta a podle ní naši službu pořád vylepšujeme. Pozdrav a úsměv přitom vnímáme za všech okolností jako základ.

2

Inovujeme

Velkokapacitní provozy už dávno nestojí na velkých kouřících kotlích. Nechte si od nás ukázat, na jakých moderních technologiích může provoz kuchyně stát a co všechno to vašim zaměstnancům přinese.

3

Prověřujeme dodavatele

Za každou mrkev nebo kus pečiva ve výsledku neseme zodpovědnost my, a proto pečlivě vybíráme, jaký kousek se na našich stolech objeví. Všichni dodavatelé prochází naším auditem a my vždycky víme, z čeho přesně vaříme a odkud potravina pochází.

4

Dbáme na udržitelnost

Pracujeme na snižování množství odpadu, který produkujeme. Jsme si vědomi toho, že jako velká firma se musíme chovat odpovědně vůči životnímu prostředí.

5

Stavíme na lidech

Vždycky nám bude záležet na přípravě jídla i na tom, jak profesionálně a v jakém prostředí vám ho naservírujeme. S našimi zaměstnanci pracujeme tak, abyste z jejich chování vždy poznali, že naše služba neobnáší jen jídlo.